poniedziałek, 30 kwietnia 2012

NOWE INFORMACJE O ‘W PIERŚCIENIU OGNIA’ I DVD ‘IGRZYSK ŚMIERCI’


The Wall Street Journal w nowym artykule dzieli się z nami kilkoma ciekawymi informacjami na temat umowy z Francisem Lawrencem, by wyreżyserował ‘W Pierścieniu Ognia‘, o zaangażowaniu wscenariusz ‘W Pierścieniu Ognia’ autorki książek, Suzanne Collins, oraz o tym, że Lionsgate planuje wydać ‘Igrzyska Śmierci’ na DVD we wrześniu bądź październiku.
Reżyser ‘W Pierścieniu Ognia’ 
Lions Gate, które powiedziało, że przykro im z powodu tego, że Pan Ross zdecydował się na to, by nie reżyserować filmu, teraz jest bliskie zawarcia umowy z Francisem Lawrencem, którego poprzednimi projektami były między innymi takie filmy jak ‘Jestem Legendą’ i ‘Constantine’, według osób zaznajomionych ze sprawą.
Obsada i scenariusz ‘W Pierścieniu Ognia’

Jeden problem jest pod kontrolą: Wszyscy z pierwotnych członków obsady ‘Igrzysk Śmierci’ mają podpisane umowy na cztero-filmową serię, więc bardzo prawdopodobne jest to, że nikt nie pójdzie śladem Pana Rossa.
Ale studio jeszcze musi skończyć scenariusz, który jest teraz pisany przez scenarzystę ‘Slumdoga. Milionera z ulicy’ Simona Beaufoy’a. Autorka serii, Suzanne Collins. będzie miała swój wkład, tak jak to miało miejsce z pierwszym filmem.
„Nazwałbym to wspólnym wysiłkiem”, powiedział Rob Friedman, współprzewodniczący grupy filmowej Lions Gate, odnosząc się do udziału pani Collins. „Suzanne zawsze była bardzo, bardzo zaangażowana.”
DVD ‘Igrzysk Śmierci’

Z powodu wyjątkowego występu w box office pierwszego filmu. studio rozważa przesunięcie premiery DVD do pięciu miesięcy po pojawieniu się w kinach, w przeciwieństwie do zwyczajowego okna czterech miesięcy, jak podają osoby zaznajomione ze sprawą. Ta rama czasowa mogłaby pozwolić na skorzystanie z okazji momentu powrotu do szkół w środowisku sprzedaży detalicznej.
Pan Friedman obiecuje, być „bardzo agresywnym” w promowaniu DVD w Wal-Mart Stores Inc. i innych rykach zbytu detalicznego.
Cały artykuł można przeczytać na The Wall Street Journal.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...